Zomertraining in en na Coronatijd!
Na de lange periode van lockdown zien we licht in de tunnel en hopen we dat we snel terug onbezonnen kunnen tennissen. Tot nader orde moeten we wel de lessen en de trainingen aanpassen. Alle ‘Play Safe & Go’ maatregelen zijn overzichtelijk gebundeld op www.tennisvlaanderen.be. Daarnaast zullen jullie ook van de club nog meer info krijgen om veilig te komen tennissen en de lessen en trainingen te volgen.
Individuele lessen en lessen per twee/drie/vier
Trainer | Alleen | Per drie |
Milan, Bledar | €240 | €80 |
Joris, Ward, Louis, Willem, Lennert | €255 | €85 |
Jeroen, Dirk, Bas, Ruth, Christophe, Tom, Joao | €285 | €95 |
Lessen per twee en later misschien ook per vier zullen ook aangevraagd kunnen worden. De prijs is het coëfficiënt van de lessen per drie die hierboven vermeld worden. Privélessen of les per 2 mogen al aangevraagd worden. De lessen per 3 of 4 mogen tot nader orde ook nog niet.
Groepstrainingen
Kostprijs is €40 voor een pakket van 8u. Wanneer we kunnen starten weten we nog niet. Indien we mogen starten zal er hier nog info komen.
Betaling op RKNR BE33 280025841746
Hopend op een sportief en vreugdevol tennisseizoen,
Het MTA team
dirk.mergaert@telenet.be
0476 47 63 75
Eens de trainingen gepland zijn, worden de geldende afspraken gerespecteerd. Bij afwezigheid verlies je de les. Afzegging van een privéles wordt verplaatst indien de lesgever minstens twee dagen op voorhand verwittigd wordt.